Pomiechówek: Uderzył autem w sklep i uciekł

W czwartkowy wieczór nietrzeźwy 55- latek uderzył autem w ścianę sklepu na terenie Pomiechówka i oddalił się. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg za kierującym. Zatrzymany mężczyzna miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

20 sierpnia 2020 r. policjanci nowodworskiego wydziału ruchu drogowego otrzymali informację o kierującym osobowym volkswagenem, który uderzył w ścianę jednego ze sklepów na terenie Pomiechówka. Mundurowi natychmiast ruszyli w pościg za mężczyzną. Zachodziło podejrzenie, że może on być nietrzeźwy.

W niedługim czasie, na jednej z pomiechowskich ulic mężczyzna został zauważony przez funkcjonariuszy. Okazało się, że jest kompletnie pijany. Badanie wykonane na miejscu przez policjantów wykazało, że w wydychanym powietrzu mężczyzna ma blisko 3 promile alkoholu.

Policjanci zatrzymali 55- latka z Pomiechówka. Noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, w nowodworskiej komendzie policji. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym, znajdując sie w stanie nietrzeźwości.

Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha