Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Nowe autobusy elektryczne w Pomiechówku

Od poniedziałku (25.03) na drogi gminy Pomiechówek wyjechały autobusy elektryczne. Pojazdy zostały zakupione w ramach projektu mobilności. Pojazdy można spotkać już na liniach komunikacji miejskiej na trasach do Nowego Dworu Mazowieckiego, Błędowa oraz Orzechowa.

Niskoemisyjne pojazdy, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, wyposażone są w klimatyzację, monitoring i system informacji pasażerskiej. Dzięki zakupowi pojazdów do gminy Pomiechówek wkroczyła nowa jakość podróżowania dla mieszkańców miejscowości oddalonych od centrum Pomiechówka.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.