Stanisławowo: Śmiertelny wypadek motocyklisty

Stanisławowo: Śmiertelny wypadek motocyklisty

W  czwartek (22.06) chwilę po godzinie 12 na DK62 w Stanisławowie gm. Pomiechówek doszło do zderzenia samochodu dostawczego z motocyklistą. Niestety mimo reanimacji nie udało się uratować kierującego jednośladem 38-letniego mieszkańca Warszawy. 

Kierujący jednośladem 38-latek,  jadąc od strony Pomiechówka w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego po DK62,  wykonując manewr wyprzedzania, doprowadził do zderzenia z samochodem dostawczym marki Renault, za kierownicą którego siedział 35-letni mieszkaniec powiatu mińskiego. Motocykl zjechał do przydrożnego rowu.

Na zdarzenie po chwili najechali policjanci  z Pomiechówka, jadący na odprawę do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Funkcjonariusze przystąpili natychmiast do udzielania pomocy motocykliście u którego doszło do zatrzymania funkcji życiowych. Po chwili na miejsce przyjechali strażacy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Nowym Dworze Mazowieckim, którzy przyłączyli się do reanimacji. Niestety najbliższa karetka w okolicy znajdowała się w Nasielsku, więc czas oczekiwania na przyjazd Zespołu Ratownictwa Medycznego był wydłużony. Mimo reanimacji po około godzinie, lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Na miejsce przybyła prokurator z Nowego Dworu Mazowieckiego, która wykonała na miejscu zdarzenia czynności śledcze. Okoliczności zdarzenia wyjaśni wszczęte śledztwo.

Kierujący samochodem dostawczym 35-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy.  Na czas akcji ruch po DK62 odbywał się wahadłowo.

Udział w akcji: 
531M21 - JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M22 - JRG Nowy Dwór Mazowiecki
531M91 - JRG Nowy Dwór Mazowiecki (Dowódcy JRG)
W02-83 - ZRM Nasielsk
ZZ602 - KP Pomiechówek
ZZ607 - KP Czosnów
ZZ610 - WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
ZZ627 - WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki
Zastępca Komendanta Powiatowego Policji
Prokurator Rejonowy Nowy Dwór Mazowiecki
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad

/MK,PJ/

6 komentarze/y

 1. Zapłacił życiem za pośpiech , za złamanie przepisów drogowych i za narażenie innych uczestników ruchu drogowego….Z drugiej strony po co patrzeć w lusterka przy wykonywaniu skrętów? O tak, tak dla świętego spokoju? Jakby każdy na drodze myślał o sobie i innych…Utopia

  • Gówno wiesz człowieku… Normalny facet, Ojciec 4 dzieci. Jeździł od wielu lat na moto.
   był bardzo dobrym kierowcą i rozważnym. To pech nic więcej, Tragedia, Gnoju z traktora !

 2. Żegnaj Sławku, byłeś wspaniałym, sympatycznym, życzliwym człowiekiem. Z całego serca współczuję Twojej mamie Maryli i Twoim dzieciom.

 3. Żegnam panie Sławku…będzie mi bardzo brakowało pana uśmiechu i życzliwości. “Ryneczek osiedlowy” już nigdy nie będzie taki sam…serdeczne wyrazy współczucia dla mamy Marylki i dla dzieciaczków.

 4. Najwięcej wiedzą ci co nie znają danej osoby, umieją tylko ocenić siedząc na tyłku przed komputerem. Mają tak nudne swoje życie że muszą interesować się czyims żeby się dowartosciowac!!! Nie znałeś to nie pisz Gnoju z Traktora!
  Sławek był świetnym ojcem czwórki dzieci, sympatycznym i życzliwym wobec innych człowiekiem. Wciąż jestem wstrząśnięta tą informacją. Na zawsze pozostanie w mojej pamięci. Proszę przyjąć wyrazy ogromnego współczucia z powodu tak ogromnej straty. odszedł od nas tak niespodziewanie i zdecydowanie za wcześnie…

 5. Zginął człowiek. Ojciec, syn i mąż. Ktoś, kto nie wie, jak było, nie powinien się w ogóle wypowiadać. Z całego serca współczuję rodzinie.

Komentarze

Musisz się zalogować , aby móc komentować.