10 lat działalności medialnej w powiecie nowodworskim

Nasz portal świętuje 10 rocznicę istnienia na nowodworskim rynku medialnym. Z roku na rok przybywa czytelników a co za tym idzie i redakcja stara się dostarczać coraz więcej ciekawych wiadomości.

Dzień 3 stycznia 2011 roku w historii powiatu nowodworskiego wpisał się jako start pierwszego w pełni wirtualnego i aktualizowanego na bieżąco portalu informacyjnego. Nie zależnie od pory dnia i nocy, zawsze możecie znaleźć u Nas najciekawsze informacje z terenu powiatu nowodworskiego i najważniejsze z terenów ościennych.

Już rok temu obiecaliśmy sobie wiele atrakcji na 10. urodziny. Niestety pandemia i zakaz zgromadzeń, nie pozwoliły zrealizować planów. Ale nic straconego. Za rok kolejne urodziny 🙂

A dziś dziękujemy wszystkim Wam. Bez czytelników ten portal nie miałby racji bytu. To informacje od Was, zaprzyjaźnionych mediów czy współpracowników, sprawiają, że możemy szybko przekazać najważniejsze informacje z regionu.

Dziękujemy szczególnie osobom najbardziej zaangażowanym w działanie portalu. Redakcji przygotowującej materiały. Dzięki Wam jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Dziękujemy Danielom bo jest ich aż dwóch (a nawet trzech – ale o trzecim za chwilę). Dziękujemy fotografowi Robertowi.

Nad sprawami technicznymi czuwa Przemek, dzięki któremu wszystko na naszej stronie działa poprawnie. Za grafikę odpowiada właśnie trzeci Daniel :). Zdjęcia z powietrza zawdzięczamy Kamilowi, który lata nad nami swoim dronem.

Dziękujemy też wszystkim służbom z którymi na co dzień ale i w weekendy przychodzi nam współpracować. Gorące podziękowania pragniemy złożyć st. asp. Joannie Wielocha, rzecznikowi prasowemu Komendy Powiatowej Policji oraz por. Dagmarze Bielec- Janas z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej. Obie Panie są dla redakcji bardzo pomocnym elementem w potwierdzaniu uzyskanych przez reporterów zdarzeń.

Zdarzenia z zakresu Straży Pożarnej przygotowujemy wspólnie z Powiatową jak i Wojewódzką Komendą Państwowej Straży Pożarnej. Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy, możemy szybko przekazać najważniejsze informację o interwencjach strażaków na terenie powiatu i okolic.

Bardzo często nad naszym niebem pojawią się śmigłowce ratunkowe Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wtedy ważnym ogniwem dla nas staje się pani Justyna Sochacka, która informuje o akcjach podejmowanych przez załogi śmigłowców ratunkowych.

Sprawy z zakresu bezpieczeństwa na wodach rzek Narwi czy Wisły, komentuje dla nas podkom. Kinga Czerwińska.

Wiele osób by wymieniać z którymi na co dzień współpracujemy. Reporterzy ogólnopolskich czy regionalnych mediów. Dziennikarze TVN Warszawa czy Kuriera Mazowieckiego TVP Warszawa. Pozdrowienia kierujemy do Artura Węgrzynowicza i Łukasza Wielechowskiego. Współpracujemy z portalem z powiatu płońskiego, gdzie za sterami Płońska w Sieci czuwa Dawid Turowiecki. Na rodzimym podwórku wspaniale współpracuje się nam (nie konkuruje) z redaktor Ewą Gruszką, która co tydzień przygotowuje dla czytelników nowe wydanie Tygodnika Nowodworskiego. Najważniejsze treści z naszego portalu przeczytacie również w Warszawie w Pigułce, którą tworzy Ania z Michałem przy wsparciu Łukasza.

Na naszych łamach możecie przeczytać wiadomości również od Samorządu Województwa Mazowieckiego. Tu szczególne podziękowania za współpracę kierujemy do pana Mikołaja Michaleckiego.. Nad informacjami otrzymywanymi z Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim czuwa niezawodna Aneta Pielach – Pierścieniak.

Wszystkim naszym współpracownikom, rzecznikom, osobom upoważnionym do udzielania informacji oraz kierownikom jednostek, również naszym reklamodawcom, dziękujemy, że jesteście z nami każdego dnia.

Po ustaniu pandemii koronawirusa planujemy dalszy rozwój i wdrażanie nowych projektów.

Zapraszamy codziennie na www.wirtualnynowydwor.pl

 

Wirtualny Nowy Dwór jest obecnie portalem regionalnym należącym do Wirtualne Mazowsze 24.