3 miliony pasażerów w 2022 roku na nowodworskim lotnisku

Właśnie dzisiaj – 14 grudnia, licznik Pasażerów, którzy skorzystali w tym roku z Lotniska Warszawa-Modlin przekroczył okrągłe 3 miliony. Trzeci raz w historii nowodworskie lotnisko może poszczycić się takim wynikiem. Podobne wyniki osiągnięto również w 2018 i 2019 roku.

Osiągnięcie takiego wyniku nie było łatwe w czasie kiedy branża lotnicza mozolnie odbudowuje swoją pozycję po pandemii Covid-19. Jednakże na przykładzie Lotniska Warszawa-Modlin najlepiej widać, że zgodnie z przewidywaniami, lotniczy ruch low-costowy najszybciej „dogonił” wyniki sprzed roku 2019. Nie byłoby 3 milionów bez pasażerów, którzy tak chętnie i często korzystają z Lotniska Warszawa-Modlin

Lotnisko dziękuje głównym przewoźnikom: Ryanair i AirMoldova, których siatka połączeń liczyła ponad 50 kierunków w 2022 roku. Słowa uznania należą się także pracownikom i służbom lotniska oraz firm współpracujących. Bez codziennego zaangażowania i dbałości o pasażerów nie byłoby dzisiejszego świętowania.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.