50-latek w areszcie za nachodzenie żony i stosowanie przemocy

50-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego najbliższe trzy miesiące spędzi w zakładzie karnym. Nowodworski sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie. Mężczyzna nie zastosował się do nałożonych na niego przez sąd obowiązków.

Policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim kilka dni temu interweniowali wobec 50- letniego nowodworzanina. Wyrokiem Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim mężczyzna miał zakaz kontaktowania sie i zlbliżania do swojej żony. Sprawca przemocy nie stosował się jednak do nałożonych naniego obowiązków i uporczywie nękał pokrzywdzoną, przychodząc pod jej mieszkanie, dzwoniąc domofonem, dobijając się do drzwi i żądając wpuszczenia go do środka.

Nowodworscy patrolowcy zatrzymali agresora. Po zebraniu przez funkcjonariuszy Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego materiałów, nowodworzanin usłyszał zarzuty.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim sąd zastosowal wobec 50-latka trzymiesięczny areszt.

Postępowanie w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim.

podkom. Joanna Wielocha/bś

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.