8 urodziny naszego portalu

8 lat temu 3 stycznia 2011 roku uruchomiliśmy pierwszy z naszych portali. Dziś tworzymy kolejne i cały czas się rozwijamy.

Obecnie wydajemy portal Wirtualny Nowy Dwór oraz Wirtualne Legionowo. W przygotowaniu jest kolejny, który zadebiutuje w najbliższych tygodniach. Jeszcze w styczniu rozpoczniemy działalność w kolejnej gminie.

Codziennie tysiące czytelników przegląda nasze portale w poszukiwaniu najnowszych informacji. Jesteśmy portalem typowo powiatowym. Piszemy o sprawach ważnych dla lokalnej społeczności. Przedstawiamy fotorelacje z ciekawych imprez kulturalnych oraz patronujemy interesującym wydarzeniom.

Każdego dnia nasi terenowi współpracownicy zbierają i przygotowują dla Państwa najciekawsze informacje z gmin powiatu nowodworskiego. Współpracujemy z różnymi instytucjami oraz mediami regionalnymi i ogólnopolskimi.

Wielokrotnie jako pierwsze medium w powiecie czy regionie informujemy o ważnych wydarzeniach. Zgodnie z umowami i porozumieniami, nasze materiały wykorzystują inne media.

Dziękujemy każdemu z naszych czytelników za odwiedziny i zapraszamy do dalszego korzystania z naszych usług. Dziękujemy również reklamodawcom bez których nie moglibyśmy istnieć.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.