Artur Ciecierski potwierdza – będę ubiegać się o kolejną kadencję

Burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski poinfomował w mediach społecznościowych o skompletowaniu listy radnych w przyszłorocznych wyborach samorządowych. Włodarz podkreślił, że przed 9 minionych lat dużo zmieniło się w gminie ale jest jeszcze wiele do zrobienia. Dlatego ogłosił, że będzie ubiegać się o funkcję burmistrza Zakroczymia na kolejną kadencję.

Gdyby nie decyzje władz centralnych (przesunięcie wyborów samorządowych na wiosnę), to pewnie właśnie w tych dniach byśmy już byli po wyborach. Jednak te dopiero przed nami – napisał na Facebooku Artur Ciecierski.

Minęło 9 lat. Jesteśmy zupełnie w innym miejscu niż wtedy kiedy pierwszy raz obejmowałem urząd. Jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia, jest wiele nowych planów i pomysłów. Mamy już zespół kandydatów do Rady Miejskiej, który z różnych powodów nieco zmieni się od obecnego. Zapewniam jednak, że wszyscy, których niebawem Państwu przedstawię, chcą i będą, jeśli im zaufacie, działać dla dobra całej naszej gminy i będą mnie wspierać w tym co dla Was, dla Zakroczymia, robię każdego dnia – dodał burmistrz Zakroczymia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.