Bezpłatne zwiedzanie Twierdzy Modlin z przewodnikiem „Ciąg Aprowizacyjny” – NOWA TRASA !

Zapraszamy do Twierdzy Modlin. Wycieczka z przewodnikiem jest BEZPŁATNA, dzięki zadaniu finansowanemu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Instytutu Dziedzictwa – Wspólnie dla dziedzictwa. Uczestnictwo w wycieczce jest możliwe jedynie po wypełnieniu formularza online. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego lepiej się pospiesz!

Data wydarzenia: 29 października (niedziela); o godz. 12:00
Czas trwania wycieczki to około 2 godzin.
Co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem wycieczki, spotykamy się pod Centrum Edukacji Historycznej – Prochownia 197. Nasz personel będzie tam czekał, aby sprawdzić Twoje imię i nazwisko na liście uczestników oraz wręczyć Ci opaskę identyfikacyjną.

Następnie rozpoczniemy niezwykłą podróż po Twierdzy Modlin.
Podczas wycieczki odwiedzimy Ciąg Aprowizacyjny unikalne miejsca niedostępne dla turystów, w tym m.in. najdłuższy budynek w Europie (od wewnątrz!).

Bezpłatne zwiedzanie nie obejmuje wstępu do naszych punktów turystycznych, aczkolwiek jeżeli poczujecie niedosyt, zapraszamy do:
1. Muzeum Multimedialne – Centrum Edukacji Historycznej Prochownia 197.
2. Tarasy Widokowe Wieży Czerwonej.

Pamiętaj o ciepłym ubraniu i wygodnym obuwiu.

Wycieczka nie jest zalecana dla wózków dziecięcych oraz inwalidzkich, z powodu napotkanych nierówności terenu, schodów i wzniesień.

Do zobaczenia w Twierdzy Modlin!

Zapisy pod adresem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwTKoF5dfVUiQNcSuag2aXtuoB9K6y3tPcYGjL38APkzoMPw/viewform

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.