Cyrk Wictoria zaprasza 5 września do Nowego Dworu Mazowieckiego

„Wictoria” jako pierwszy cyrk w Polsce i 3 w Europie, zaraz po takich gigantach jak niemiecki Circus Roncalli, zastąpiła żywe zwierzęta, ich HOLOGRAMAMI! Skutkiem czego stworzyła widowisko łączące tradycję z cyrkiem XXI wieku! Nie oznacza to, że nie jesteśmy za tradycją! W tym roku sztuka cyrkowa w Polsce kończy ponad 140 lat! A my nadal chcemy ją kultywować.

Na arenie na specjalnej siatce o średnicy ponad 9 metrów wyświetlane są HOLOGRAMY zwierząt, takich jak słonie, lwy, a nawet wieloryb!

Cyrk Wictoria za swoją działalność został pochwalony przez polski oddział WWF. Chodź nasz cyrk na rynku jest dopiero od 9 lat, staramy się sprowadzać artystów światowej klasy, nagrodzonych na licznych festiwalach!

W najnowszej produkcji zobaczycie artystów z Chile, Urugwaju, Ukrainy oraz Polski! Imagine to zupełnie nowe widowisko dla całej rodziny, przepełnione humorem, adrenaliną! Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy spotkanie z kultowymi bohaterami wielkiego ekranu – Wednesday oraz Supermanem! Gośćmi specjalnymi naszego widowiska jest Południowo-Amerykański duet clownów – Tumpy & Stefi, który przyjechał do Polski prosto z prestiżowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Gironie!

Historia naszego cyrku nie jest zbytnio długa. Wictoria powstała w 2015 roku z misją tworzenia widowisk na wysokim poziomie. Od początku stawialiśmy na nowoczesność, przez co co roku inwestujemy w logistykę oraz sprowadzamy do Polski wybitnych artystów ze światowych aren i prestiżowych festiwali! To u nas wystąpił wybitny clown Marco Mariani! W 2020 roku jako pierwszy polski cyrk oraz trzeci w Europie wprowadziliśmy hologramy zwierząt, które od razu stały się hitem. Pisały o nas największe Polskie jak i zagraniczne media! A nasz cyrk udowodnił, ze da się połączyć tradycję z cyrkiem XXI wieku.

OPIS PROGRAMU 2023
Co się wydarzy, kiedy clown z bogatą wyobraźnią znajdzie tajemniczą księgę? Przyjdź pod namiot Cyrku Wictoria i przekonaj się sam!
Podczas ponad 1.5-godzinnego programu zostaniesz wprowadzony w niezwykły świat marzeń, fantazji i humoru! Przekonaj się, że ludzka wyobraźnia nie zna granic…

W programie:
– Podniebne Łańcuchy
– Wielkie show iluzji w stylu Las Vegas
– Slinky
– Taniec z Hula hoop – Wednesday
– Człowiek balon – Superman
– Komiczna żonglerka
– Gimnastyka na szarfach
– Led & Fire show
– Balans ze szkłem
– Ewolucje na trapezie kołowym
– Konferansjer – Patryk Wieczorek
– Bawi Duet Clownów Tumpy & Stefi

*Dyrekcja cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Warszawska (obok Centrum Handlowego HIT)
5.IX ( wtorek ) | godzina 17⁰⁰

Więcej na: www.cyrk-wictoria.com

𝗞𝗨𝗣 𝗕𝗜𝗟𝗘𝗧𝗬 𝗡𝗔 biletyna.pl
https://biletyna.pl/cyrk/Cyrk-Wictoria/Imagine-2023

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.