Czosnów: Okradły kobietę na 30 tysięcy

W piątek 1 grudnia w Czosnowie w jednym z domów przy ulicy Warszawskiej nieznane kobiety ukradły 30.000 złotych pod pretekstem… odczarowania klątwy. Policja poszukuje sprawczynie kradzieży.

Według ustaleń policjantów nieznane kobiety dokonały kradzieży pieniędzy w kwocie 30 000 zł. Do 48-letniej pokrzywdzonej po godz. 11.00 przyjechały dwie kobiety pod pretekstem odczarowania klątwy. Jedna z nich (rysopis: wiek ok. 50 lat, wzrost ok. 160cm, krępa budowa ciała, czarne długie włosy) weszła do domu i poprosiła o pieniądze, krzyżyk i święconą wodę.

Gotówka została zwinięta w ręcznik, który został schowany do szafki w łazience. Tam miał przebywać ok. 20 min. W tym czasie przyjezdne kobiety oddaliły się. Kiedy pokrzywdzona sprawdziła ręcznik nie było już tam pieniędzy.

– Aktualnie w tej sprawie prowadzone jest postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Jednocześnie policjanci ostrzegają wszystkich mieszkańców, aby nie wpuszczali nieznanych osób do domu, którzy pod różnego rodzaju pretekstem dokonują kradzieży niejednokrotnie dorobku życia – informuje podkom. Szymon Koźniewski z KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.