Czysta gra o hulajnogę elektryczną

Do 29 września trwa konkurs dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych. Należy stworzyć prototyp gry planszowej o tematyce ekologicznej, a w zamian można zgarnąć hulajnogę elektryczną. Cztery osoby mają szanse przesiąść się na nowy pojazd.

Gra planszowa wraz z instrukcją powinna powstać w oparciu o mazowiecką uchwałę antysmogową i zawierać elementy edukacyjne z zakresu wiedzy o jakości powietrza, roślin oczyszczających, rodzajów paliw dopuszczonych do opalania domów oraz zakazie spalania śmieci. Głównym celem gry ma być przekazywanie treści dotyczących stosowania dobrych praktyk w celu poprawy jakości powietrza. Prace należy przygotować indywidualnie i dostarczyć do Urzędu Miejskiego wraz z kartą zgłoszenia.

Karta i regulamin są opublikowane na www.nowydwormaz.pl.

Konkurs odbywa się pod patronatem Burmistrza, Jacka Kowalskiego i organizowany jest w ramach programu „MAZOWSZE dla czystego powietrza 2023” finansowanego z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.