Z OSTATNIEJ CHWILI
  • *** Radny Marcin Ozdarski (Zjednoczeni) odwołany z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim *** Nową przewodniczącą została Grażyna Nadrzycka (WND) *** Obecnie w prezydium rady jest 3 radnych z WND (Grażyna Nadrzycka, Jerzy Plackowski i Krzysztof Bisialski) oraz radna Agnieszka Kowalska (Zjednoczeni). ***                *** Radny Marcin Ozdarski (Zjednoczeni) odwołany z funkcji Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim *** Nową przewodniczącą została Grażyna Nadrzycka (WND) *** Obecnie w prezydium rady jest 3 radnych z WND (Grażyna Nadrzycka, Jerzy Plackowski i Krzysztof Bisialski) oraz radna Agnieszka Kowalska (Zjednoczeni). ***

Dochodzą odszkodowania od lotniska

W dniu 10 marca 2014 roku w Strażnicy OSP w Zakroczymiu odbyło się bezpłatne spotkanie z prawnikami w sprawie sposobu i możliwości dochodzenia odszkodowań z uwagi na zamieszkiwanie w strefie ograniczonego użytkowania Lotniska Modlin.

Przypominamy, że termin składania wniosków upływa : 10 lipca 2014r.

Dochodzić swoich roszczeń można na podstawie Uchwały nr 139/12 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 25 czerwca 2012r.

Uchwała nr 139/12 (kliknij aby zobaczyć)

Wykaz działek leżących w strefie ograniczonego użytkowania (kliknij tutaj)

 

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.