Duża firma logistyczna z siedzibą w Zakroczymiu

Burmistrz Zakroczymia Artur Ciecierski poinformował o prowadzonych od blisko 3 lat rozmowach z inwestorem, który na terenie gminy wybuduje duży zakład w zakresie logistyki o wartości kilkudziesięciu milionów euro i znajdzie w nim pracę kilkaset osób.

Z uwagi na aspekty biznesowe u inwestora nie mogę napisać szczegółów, ale mogę przekazać, że prawdziwy potentat na rynku logistycznym wybrał naszą gminę na dalszy dynamiczny rozwój swojej działalności – napisał burmistrz Artur Ciecierski w mediach społecznościowych.

Burmistrz podkreślił, że jest to powód do dumy i satysfakcji dla niego samego. – Osobiście wiem, ile pracy włożyłem, żeby ta firma pojawiła się na terenie naszej gminy. I to jest dla mnie powód do wewnętrznej satysfakcji, żeby nie powiedzieć dumy. W takim dniu praca burmistrza nabiera wyjątkowego znaczenia. Jak tylko będę mógł napisać więcej – napiszę.

Dzięki kolejnemu dużemu pracodawcy w gminie, zatrudnienie znajdą mieszkańcy a gminna kasa zasilona zostanie różnego rodzaju wpłatami podatkowymi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.