Dwa pożary samochodów

W środę (17.11) nowodworscy strażacy wyjeżdżali dwukrotnie do pożarów samochodów. Pierwsze zgłoszenie wpłynęło po godzinie 6 a kolejne po czterech godzinach.

Po godzinie 6 rano zastępy z JRG 11 Warszawa oraz OSP Dziekanów Polski i OSP Łomianki udali się na DK7 gdzie miał płonąć samochód osobowy. W rejonie gminy Łomianki, pożaru nie zastano. Po sprawdzeniu, strażacy dojechali do Izabelina – Dziekanówka w gminie Czosnów, gdzie płonął objęty pożarem samochód osobowy, którym podróżowała jedna osoba, która w chwili pożaru znajdowała się na zewnątrz pojazdu. O działaniach na terenie powiatu nowodworskiego poinformowano Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego. Dyspozytor na miejsce wysłał również zastęp z JRG Nowy Dwór Mazowiecki. Na czas działań Straży Pożarnej ruch na DK7 w kierunku Warszawy był zablokowany.

O godzinie 10:25 wpłynęło kolejne zgłoszenie o pożarze samochodu tym razem w Palmirach na ulicy Warszawskiej. Do zdarzenia zadysponowano jednostki ochrony przeciwpożarowej. Strażacy podali dwa prądy środka gaśniczego na zajęty w całości pojazd. Nikt nie odniósł obrażeń a kierujący w porę wysiadł z pojazdu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.