Dzielnicowy zatrzymał poszukiwaną listem gończym 22-latkę

Najbliższy rok w jednostce penitencjarnej spędzi mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego, zatrzymana wczoraj przez policjanta Wydziału Prewencji. Kobieta była poszukiwana listem gończym za przestępstwa narkotykowe.

We wtorek po godz. 17:00 dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim zapukał do drzwi jednego z mieszkań na Osiedlu Pólko. Funkcjonariusz ustalił, że ukrywa się tam poszukiwana listem gończym, młoda kobieta. Na miejscu zastał zaskoczoną widokiem mundurowego 22- latkę.

Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego, na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Rawie Mazowieckiej, ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności. Kobieta została skazana za przestępstwa narkotykowe. Trafiła do pomieszczenia dla osób zatrzymanych w nowodworskiej jednostce Policji. Teraz najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.