Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dzielnicowy zatrzymał poszukiwanego

Na 5 miesięcy trafił do jednostki penitencjarnej poszukiwany 52- latek z Nowego Dworu Mazowieckiego. W piątek, na terenie miasta zatrzymał go dzielnicowy z nowodworskiej komendy policji.

15 kwietnia 2022 r. w południe, w trakcie obchodu rejonu centrum miasta, dzielnicowy podjął na ul. Paderewskiego legitymowanie mężczyzny. Funkcjonariusz podejrzewał, że 52- latek jest poszukiwany i uchyla się od odpowiedzialności karnej. Doskonała znajomość oraz rozpoznanie rejonu służbowego kolejny raz nie zawiodły policjanta. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do zakładu karnego. Poszukiwany miał do odbycia karę 5 miesięcy pozbawienia wolności.

Dzielnicowy zatrzymał nowodworzanina, który jeszcze tego samego dnia trafił do jednostki penitencjarnej.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.