Dzień Dziecka w parku miejskim z fenomenalną frekwencją

W niedzielne popołudnie (28.05) w amfiteatru parku im. Wybickiego w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się piknik z okazji dnia dziecka na który przybyło mnóstwo młodych mieszkańców miasta. Impreza odbyła się pod patronatem medialnym naszego portalu.

Tłumy dzieci wraz z rodzicami bawiły się w minioną niedzielę w Amfiteatrze Parku Miejskiego. Imprezę z okazji Dnia Dziecka przygotował NOK wraz z OPS. Na scenie zaprezentowali się wychowankowie sekcji wokalnej i tanecznej NOK, ale nie tylko. Wystąpił też chór że Szkoły Podstawowej nr 5 (opiekun Gabriel Wiśniewski) i młody perkusista ze Szkoły Podstawowej nr 1, Maciej Hermanowicz.

Przed młodą publicznością wystąpił teatr plenerowy Vaska, a w przerwach między występami dzieci bawiły się z animatorkami. Przygotowano stoiska naukowe – archeologiczne, warsztaty plastyczne, warsztaty robienia lizaków. Darmowy poczęstunek przygotowaly seniorki z klubu Senior +. Panie wystąpiły też w teatrzyku. Takiego zatrzęsienia gości park nie przezył już dawno. – mówi Agnieszka Kubiak – Falęcka, dyrektor Nowodworskiego Ośrodka Kultury.

Na koniec organizatorzy zaprosili zgromadzonych w parku na Dni Nowego Dworu Maz., które odbędą się już 17-18 czerwca, również w parku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.