Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Dzień kobiet z Katarzyną Bosacką w gminie Nasielsk

Drogie Panie…nadszedł czas by z wielką przyjemnością i radością uchylić Wam rąbka tajemnicy na temat tegorocznego Dnia Kobiet w Nasielsku.

Tym razem na zaproszenie burmistrza, miasto odwiedzi Katarzyna Bosacka prezenterka telewizyjna i niekwestionowany autorytet w kwestii zdrowego odżywiania. Ceniona przede wszystkim za autentyczność, prawdomówność i wiedzę. Jako „support” wystąpią znane już nasielskiemu środowisku Panie z Pasja Tańca Nasielsk, które zatańczą salsę do piosenki „Ramię w ramię” Viki Gabor i Kayah.

Oczywiście nie zabraknie pysznego poczęstunku w wykonaniu „Restauracja na Młynarskiej” oraz upominków dla każdej uczestniczki spotkania. Bezpłatne bilety już niebawem będzie można odebrać w Nasielskim Ośrodku Kultury.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.