Idealny prezent na roczek? Taki, który po kilku latach wciąż będzie funkcjonalny!

O ile kupowanie prezentów dla osób dorosłych jest stosunkowo łatwym zadaniem, tak w przypadku dzieci jest ono nieco utrudnione. Zwłaszcza, jeżeli mówimy o tak małych pociechach, które dopiero kończą roczek. Nie mają one jeszcze zainteresowań, nie pracują i nie poświęcają czasu wolnego na hobby. Co więc kupić takiemu dziecku, aby podarowany przez Ciebie upominek był funkcjonalny również za kilka lat? Możemy zaskoczyć wiele osób, ale inspiracji upominkowych w takiej kategorii będzie naprawdę wiele. W tym artykule przedstawimy wyłącznie te, które warto mieć na uwadze. Nie pozostało Ci nic innego – weź notes i zapisz najciekawsze pomysły. Dzięki tam Twój prezent na roczek okaże się hitem, a nie podarkowym faux pas, jakie od razu po imprezie wyląduje w pudle na nietrafione prezenty.

Prezenty na roczek mogą być przyszłościowe. Zobacz, o jakich upominkach mowa!
W przypadku kupna prezentu na roczek dziecka łatwo wybrać łatwiejszą ścieżkę i nabyć coś, co jest przydatne i funkcjonalne wyłącznie z perspektywy rodzica. Jednak jeśli należysz do osób, które nie potrafią chodzić po najmniejszej linii oporu, możesz wybrać przyszłościowy upominek dla dziecka. I to nawet kompletnie nie znając jego przyszłych zainteresowań, ulubionych dziedzin życia czy też preferowanych sposobów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałą inspiracją prezentową w takich sytuacjach są personalizowane skarbonki. Z pozoru nic kreatywnego, jednakże na drugi rzut oka można dostrzec ogromny potencjał w takich akcesoriach. Do skarbonki można przecież odkładać pieniądze już od pierwszych miesięcy życia, a dodatkowy grawerunek zauważalnie zwiększy stricte sentymentalną wartość. Umieść na skarbonce imię dziecka oraz dedykację (np. pierwsze wakacje Jakuba, pierwsze oszczędności Pauliny itp.) – to sprawdzone zabiegi. Zwłaszcza, że w sklepach internetowych, takich jak chociażby MURRANO, opcję personalizacji prezentu masz w cenie!

To jednak nie koniec! Przyszłościowy prezent na roczek ze sklepu Murrano może stanowić również album fotograficzny. W tym przypadku musisz dokładnie określić, jakie będzie jego zastosowanie za kilka lat. Zamów fotoupominek mający na celu kolekcjonowanie wspomnień od pierwszego do osiemnastego roku życia. Taki album z pewnością wywoła uśmiech na twarzy dziecka, które będzie przechodzić w dorosłość, a pod ręką znajdzie iście nostalgiczną księgę. Samodzielnie możesz też napisać w niej pierwszy rozdział. Posiadasz zdjęcie maluszka kilka chwil po porodzie? Wklej je do albumu! Jeżeli nie masz takiego zdjęcia – poproś rodziców. Z pewnością coś dla Ciebie znajdą!

Pozostając w klimacie fotoprezentów, ciężko nie wspomnieć o okolicznościowych ramkach. Są one na fali wznoszącej popularności nie tylko wśród upominków dla nowych członków rodziny. Sekret tkwi tutaj w możliwości praktycznie dowolnej personalizacji. To Ty zadecydujesz, jakie dokładnie fotografie znajdą się w środku ramki. Dla rocznego dziecka przygotuj kilka klatek wspominających pierwsze miesiące życia. Będzie to swego rodzaju pamiątka, idealnie sprawdzająca się także kilka lat po wręczeniu!

Biżuteria jako prezent na roczek dla dziecka?
Zdecydowanie tak!

To urodzinowa klasyka gatunku, ale nadal jest na topie. Zwłaszcza, jeżeli zdecydujesz się postawić na minimalistyczną biżuterię z odpowiednią dedykacją i personalizacją. Wystarczy drobna blaszka z imieniem solenizanta czy solenizantki, żeby bransoletka lub łańcuszek z miejsca stały się prezentem o wysokiej wartości sentymentalnej. Takiej, do której aktualnie roczne dziecko za kilka lat z chęcią powróci. Zamiast gotowych komponentów, możesz też postawić na zwykłą zawieszkę. Stosunkowo łatwo później ją dołączyć do celebrytek czy innych tego typu dodatków biżuteryjnych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.