Incydent związany z Ciszą Wyborczą w Zakroczymiu. Policja przyjęła zawiadomienie

W Zakroczymiu od rana agitacje mimo ciszy wyborczej prowadzi kandydat na burmistrza Daniel Lenc. Zawiadomienie w tej sprawie wpłynęło na policję. Przypominamy do jutra do godziny 21 czyli do czasu zakończenia głosowania, na terenie całego kraju obowiązuje Cisza Wyborcza. Zabroniona jest jakakolwiek forma agitacji. 

W sobotę popołudniu do naszej redakcji dotarły informacje, że kandydat na burmistrza Zakroczymia łamie ciszę wyborczą. O zdarzeniu miała zostać powiadomiona Policja.

Do sprawy odniósł się również obecny burmistrz Artur Ciecierski. Na swoim profilu w mediach społecznościowych przekazał – KWW Artura Ciecierskiego Odwaga i Wiarygodność powziął wiadomość, że w dniu dzisiejszym mogło dojść do naruszenia ciszy wyborczej przez kandydata na burmistrza Zakroczymia Pana Daniela Lenca. Pełnomocnik wyborczy komitetu złożył stosowne zawiadomienie na policji, podając jednocześnie świadków zdarzenia.

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.