Interaktywna Podłoga FunFloor w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Dębinkach

W ostatnim czasie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Dębinkach wzbogaciła swoje zasoby o Interaktywną Podłogę FunFloor. Jest to nowoczesne urządzenie multimedialne, które przekształca każdą powierzchnię w interaktywny świat pełen wrażeń. Składa się z projektora, systemu czujników ruchu, specjalnego oprogramowania oraz komputera, które zostały umieszczone w jednej obudowie. Wykorzystana technologia umożliwia poruszanie się po wyświetlanym obrazie, który reaguje na ruch.

FunFloor wraz z pakietem gier i zabaw tworzy doskonałe rozwiązanie wspomagające naukę na różnych etapach edukacji. Specjalnie zaprojektowane gry sprawiają, że nauka (w tym także nauka języków obcych) jest niezwykle ciekawa i angażująca uczniów. Podczas korzystania z FunFloor dzieci wykorzystują różne zmysły, tj. wzrok, słuch, dotyk, co w połączeniu z ruchem sprawia, że Podłoga Interaktywna staje się niezwykle skutecznym i atrakcyjnym narzędziem do pracy w szkole. Wykorzystywana jest przy realizacji podstawy programowej oraz na zajęciach specjalistycznych, a szczególnie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Podłoga Interaktywna FunFloor to kolejny zasób naszej bogatej oferty edukacyjnej, którą stale poszerzamy o nowoczesne technologie i ciekawe rozwiązania uatrakcyjniające zajęcia szkolne i pozalekcyjne, co doceniają zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.