Interdyscyplinarna wystawa prac Mai Zdaniewicz-Błażej i Wiesława Kubiaka

W piątkowy wieczór (17.01) w Galerii Łącznik Nowodworskiego Ośrodka Kultury, otwarto wyjątkową wystawę rzeźby, malarstwa i grafiki, która jest owocem pracy dwojga utalentowanych artystów z Nowego Dworu Mazowieckiego – Wiesława Kubiaka oraz Mai Zdaniewicz-Błażej.

Artyści wspólnie zaprezentowali prace, które harmonijnie ze sobą współgrają, jednocześnie uwypuklając różnice w ich podejściu do twórczości.

Rzeźby wykonane z drewna, autorstwa Wiesława Kubiaka eksplorują tematykę ludzkiej relacji z przestrzenią. Z kolei grafiki Mai Zdaniewicz-Błażej przedstawiają subtelne linie i wyraziste formy, które balansują między abstrakcją a realizmem.

Otwarcie wystawy zgromadziło licznych gości, którzy mieli okazję porozmawiać z artystami o ich inspiracjach i procesie twórczym. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 28 lutego.

Zachęcamy wszystkich, by osobiście przekonali się o sile wyrazu sztuki tworzonej przez naszych lokalnych twórców. Wstęp wolny.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.