Kazuń Nowy: Poszukiwani świadkowie wypadku

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą czynności w sprawie nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, do którego doszło 11 stycznia 2021 r. w miejscowości Kazuń Nowy na węźle drogi nr 85 z drogą 579. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, tel. (22) 775 22 01-04.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim poszukują świadków nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego, do którego doszło 11 stycznia br. ok. godz. 17:00 w miejscowości Kazuń Nowy na węźle drogi nr 85 z drogą 579, gdzie kierujący pojazdem ciężarowy Iveco Daily wykonując manewr skrętu w lewo, w kierunku drogi 579 nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, jadącego od miejscowości Cybulice Małe potrącając go i powodując jego upadek na drogę, gdzie następnie na rowerzystę najechał pojazd ciężarowy marki renault master.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy (22) 7875 22 01.

st. asp. Joanna Wielocha