Kierował pijany, mając dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

W niedzielę 43-latek został zatrzymany przez patrolowców z Komisariatu Policji w Nasielsku. Mężczyzna kierował seicento pomimo tego, że posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Na dodatek miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna poruszał się osobowym fiatem ulicą Kościuszki w Nasielsku. Jego styl jazdy wskazywał, że może być pod wpływem alkoholu. Został natychmiast skontrolowany przez policjantów z Komisariatu Policji w Nasielsku, którzy patrolowali ulice miasta. Badanie kierującego wykazało, że jest nietrzeźwy. W organizmie miał aż 2 promile alkoholu.

Na dodatek sprawdzenie w policyjnym rejestrze wykazało, że zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Pułtusku, mieszkaniec nasielskiej gminy posiadał dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Niebawem za swoją skrajną nieodpowiedzialność 43- latek odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci po raz kolejny apelują o trzeźwą i bezpieczną jazdę.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.