Z OSTATNIEJ CHWILI
  • ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***                ***

Kolejne 4 lata spędzi w więzieniu

Policjanci z Nasielska zatrzymali mężczyznę, który poszukiwany był do odbycia kary 4 lat pozbawienia wolności. Sąd Rejonowy w Płońsku wydał za 35-latkiem nakaz doprowadzenia do jednostki penitencjarnej.

W sobotni poranek, w ręce patrolowców z nasielskiego komisariatu wpadł 35-letni poszukiwany. Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna, który ukrywa się przed organami ścigania przebywa na terenie Nasielska. 35-latek poszukiwany był nakazem doprowadzenia, wydanym przez Sąd Rejonowy w Płońsku. Miał do odbycia karę 4 lat pozbawienia wolności.

Poszukiwany nasielszczanin trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.

kom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.