Kolejne zmiany w organizacji ruchu na S7 w rejonie węzła Modlin

Wykonawca inwestycji przystępuje do prac w rejonie węzła Modlin, który łączy dwie drogi krajowe, rozbudowywaną nr 7 oraz nr 62. W związku z tym zmienia się organizacja ruchu pomiędzy Modlinem a mostem w Zakroczymiu.

Od 20 marca, za sprawą budowy węzła Modlin, wyłączona z ruchu zostanie jezdnia w kierunku Gdańska, a kierowcy korzystać będą z drogi zbiorczo-rozprowadzającej, równoległej do S7 oraz nowego śladu DK62. Wykonawca będzie usuwał stare i wykonywał nowe oznakowanie poziome oraz ustawiał tymczasowe bariery.

W czwartek (23 marca) zostanie zamknięta jezdnia w kierunku Warszawy pomiędzy węzłem Modlin a mostem w Zakroczymiu. Ruch w obu kierunkach przejmie sąsiednia jezdnia.

Od poniedziałku (27 marca) dotychczasowe skrzyżowanie S7 i DK62 (węzeł Modlin) zostanie zamienione na nowe skrzyżowanie w poziomie terenu z sygnalizacją świetlną. Prędkość zostanie ograniczona do 50 km/h.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.