Kolejne zmiany w ruchu na przebudowywanym odcinku S7

Obecnie na przebudowywanej trasie S7 na odcinku Modlin – Czosnów prowadzone są prace związane usuwaniem oznakowania poziomego w obszarze jezdni trasy głównej S7 od węzła Modlin do węzła Błonie (ok. km 326+000 – 331+000). Czasowa organizacja ruchu zakłada, w rejonie prowadzenia prac, zamienne zajęcie lewego bądź prawego pasa ruchu w kierunku Warszawy i w stronę Gdańska oraz ograniczenie prędkości do 90 km/h.

Dodatkowo dziś (21.12) prowadzone będą prace związane z wycinką drzew i krzewów w obszarze DK85 (ul. Warszawska, w km 3+700 – 4+100) w obrębie węzła Błonie. Czasowa organizacja ruchu zakłada, w rejonie prowadzenia prac, miejscowe zawężenie pasa ruchu i zajęcie pobocza oraz ograniczenie prędkości do 50 km/h.

Prace związane z wykonywaniem przewiązek w pasie rozdziału trasy głównej S7 w rejonie węzła Błonie (ok. km 330+500 – 331+700). Czasowa organizacja ruchu zakłada, w rejonie prowadzenia prac, zajęcie lewego pasa ruchu w kierunku Gdańska oraz ograniczenie prędkości do 70 km/h.
Postęp robót jest uzależniony od warunków atmosferycznych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.