Kradzione samochody odzyskali w Czosnowie

Policjanci z grupy „Kobra” w toku prowadzonych czynności operacyjno–rozpoznawczych zatrzymali 46-letniego mężczyznę i odzyskali 5 skradzionych pojazdów. Na posesji mężczyzny zabezpieczyli również urządzenie elektroniczne z licznymi antenami służące do zagłuszania sygnału GPS/GSM. Mężczyzna usłyszał zarzuty paserstwa i kradzieży z włamaniem.

Operacyjne ustalenia południowopraskiej grupy „Kobra”specjalizującej się w przestępczości samochodowej zakończyły się odzyskaniem 5 pojazdów o łącznej wartości 670 tysięcy zł. Policjanci podczas czynności w gminie Czosnów odnaleźli pojazdy skradzione od marca do lipca 2023 roku. Kiedy pojawili się na posesji, mężczyzna był zdziwiony i twierdził, że nie posiada żadnych rzeczy pochodzących z przestępstwa. Policjanci dokonali sprawdzenia i znaleźli 5 pojazdów utraconych w wyniku kradzieży. W jednym pojeździe na siedzeniu pasażera ujawnili urządzenie elektroniczne z wieloma antenami, służące do zagłuszania sygnału GPS/GSM, które zostało zabezpieczone przez operacyjnych.

Po skompletowaniu materiału dowodowego 46-letni mężczyzna usłyszał zarzuty paserstwa oraz kradzieży z włamaniem. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga – Południe.

mł. asp. Małgorzata Gębczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.