Kronika Kryminalna 10-16 grudnia

Przedstawiamy ostatnią już w tym roku Kronikę Kryminalną przygotowaną przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Kolejne wydanie już w 2019 roku.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Morawicza – nietrzeźwy kierujący

13 grudnia przed 4.00, policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli 56-letniego kierującego osobowym Mercedesem. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Okulickiego – nietrzeźwy kierujący
14 grudnia po 3.00, policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 41-letniego kierującego Skoda Octavia. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

NASIELSK
ul. Kościuszki– nietrzeźwy kierujący

16 grudnia przed 16.00, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 56-letniego kierującego Audi. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

CZOSNÓW
Cybulice Małe – wypadek drogowy

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, które zaistniało 10 grudnia przed 6.00. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Według wstępnych ustaleń policjantów 37-letnia kierująca osobową KIA, podczas manewru włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Rover, którym kierował 41-latek. Mężczyzna i pasażer KIA trafili do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi.

DZIELNICOWI Z ZAKROCZYMIA NA SPOTKANIU Z DZIEĆMI
Dzielnicowi z zakroczymskiego posterunku odwiedzili dzieci w świetlicy szkolnej. Asp. szt. Dariusz Radwański i asp. Łukasz Płuciennik opowiadali o swojej pracy i uczyli dzieci bezpiecznego poruszania się po drodze. Całe zajęcia przebiegały w formie zabawy.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/83479,Dzielnicowi-z-Zakroczymia-na-spotkaniu-z-dziecmi.html

W GORĄCZCE ŚWIĄTECZNYCH PRZYGOTOWAŃ NIE ZAPOMINAJMY O ROZWADZE I ZDROWYM ROZSĄDKU
Okres przedświąteczny to czas, w którym odwiedzamy rodziny, najbliższych i wyjeżdżamy by odpocząć. Zaaferowani tym wszystkim często zapominamy o najważniejszym: o szeroko pojętym bezpieczeństwie.
więcej – http://www.policja.waw.pl/pl/dzialania-policji/aktualnosci/48498,W-goraczce-swiatecznych-przygotowan-nie-zapominajmy-o-rozwadze-i-zdrowym-rozsadk.html

KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM „POLICJANT I JA”
Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym Komendy Stołecznej Policji pn. „POLICJANT I JA”. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku do lat 7 z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu miasta stołecznego Warszawy oraz powiatów okołowarszawskich, w których realizowany był program edukacyjny „Z Borsukiem bezpieczniej”. Termin składania prac upływa w dniu 15 lutego 2019 roku (liczy się termin wpływu pracy do Komendy Stołecznej Policji.
więcej – http://wprewencji.policja.waw.pl/wp/profilaktyka-spoleczna/konkursy/83322,KONKURS-PLASTYCZNY-DLA-DZIECI-W-WIEKU-PRZEDSZKOLNYM—-POLICJANT-I-JA.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.