Kronika Kryminalna 12-18 lutego

Przedstawiamy kolejną kronikę kryminalną nowodworskiej Komendy Powiatowej Policji przygotowaną przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji. 

CZOSNÓW
Kazuń Nowy – trasa nr 7
17 lutego przed 15.00, policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli kierowcę Opel Astra. Po przebadaniu 47-letni mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
ul. BWTZ– kradzież z włamaniem do stacji telefonii komórkowej
Według ustaleń funkcjonariuszy nn sprawca/y w okresie od 15 do16 lutego, dostali się do środka pomieszczenia, skąd dokonał/li kradzieży akumulatorów. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 4200 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

„KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO…” W GŁUSKU
Pod takim hasłem st. sierż. Sylwia Ochmańska prowadziła kolejne spotkania z przedszkolakami i uczniami, tym razem Zespołu Szkół w Głusku. Podczas prelekcji policjantka przypomina jak należy bezpiecznie i prawidłowo się zachowywać. Dodatkowo gimnazjaliści dowiedzieli się o konsekwencjach prawnych negatywnych zachowań oraz środkach wychowawczych stosowanych przez Sąd Rodzinny i Nieletnich.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/76876,quotKreci-mnie-bezpieczenstwoquot-w-Glusku.html

POLICJA INFORMUJE – ZMIANA DZIELNICOWEGO W CZOSNOWIE
Nowodworska policja informuje, że aktualnie obowiązki dzielnicowego w rejonie miejscowości: Adamówek, Aleksandrów, Augustówek, Brzozówka, Cybulice, Cybulice Duże, Cybulice Małe, Cząstków Mazowiecki, Cząstków Polski, Czeczotki, Czosnów, Dębina, Dobrzyń, Izabelin Dziekanówek, Janów Mikołajówka, Janówek, Jesionka, Kaliszki, Kiścinne, Krogulec, Łomna, Łomna Las, Łosia Wólka, Małocice, Palmiry, Pieńków, Sady, Sowia Wola, Sowia Wola Folwarczna, Truskawka, Wiersze, Wólka Czosnowska, Wrzosówka, pełni sierż. szt. Rafał Kubiński.

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.