Kronika Kryminalna 30.07 – 06.08

Przedstawiamy najnowszą kronikę kryminalną za okres od 30 lipca do 5 sierpnia, przygotowaną w zastępstwie Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Chłodnia- nietrzeźwy kierujący

30 lipca po godz. 22:00, policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 35-letniego kierującego pojazdem m-ki Audi A6. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Przemysłowa – nietrzeźwy kierujący
05 sierpnia chwilę po północy, policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 20-letniego kierującego skuterem. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad półtora promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

CZOSNÓW
Truskawka– nietrzeźwy kierujący

04 sierpnia po 19.00, policjanci WRD zatrzymali do kontroli 43-letniego kierującego pojazdem m-ki Opel Astra. Kierujący stracił panowanie nad kierownicą w wyniku czego zjechał na pobocze uderzając w słup energetyczny. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

NASIELSK
ul. Młynarska- nietrzeźwy kierujący

03 sierpnia w godzinach popołudniowych, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 61-letniego kierującego pojazdem osobowym m-ki VW Passat. Mężczyzna po przebadaniu miał prawie 1 promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. POW- nietrzeźwy kierujący
03 sierpnia po godzinie 12:00 policjanci z Nasielska podczas zabezpieczenia przemarszu pielgrzymki z Ełku na Jasną Górę ujawnili 67-letniego motorowerzystę. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę w stanie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

st. sierż. Sylwia Ochmańska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.