Kronika Kryminalna 30 października – 5 listopada

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Policyjną za okres od 30 października do 5 listopada. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Młodzieżowa– kradzież roweru

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 31 października, ze stojaka dokonał/li kradzieży niezabezpieczonego roweru górskiego marki Tander. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 1000 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w nowodworskiej komendzie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

ul. 29-listopada– nietrzeźwy kierujący
30 października przed 1.00 policjanci nowodworskiej prewencji zatrzymali do kontroli kierowcę Volvo. Po przebadaniu 37-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
ul. Modlińska– kradzież paliwa
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y w okresie od 27 do 30 października dokonał/li kradzieży paliwa z różnych sprzętów budowlanych. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 1300 zł. Aktualnie postępowanie w tej sprawie prowadzone jest w nowodworskiej komendzie. Jednocześnie policjanci zwracają się o pomoc do wszystkich osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

POLICJA INFORMUJE
Nowodworska policja informuje, że aktualnie obowiązki dzielnicowego w rejonie Modlina Twierdzy i Modlina Starego, pełni mł. asp. Zbigniew Trąbiński. Poniżej podajemy dane teleadresowe do wymienionego wyżej policjanta.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/74736,Policja-informuje.html

„ZNICZ” – PODSUMOWANIE
W trakcie tegorocznej akcji „Znicz 2017”na naszych drogach doszło do jednego wypadku i 32 kolizji. Funkcjonariusze, podczas kontroli drogowych ujawnili 9 kierujących, którzy odważyli się prowadzić pod wpływem alkoholu. Był to czas wytężonej pracy policjantów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem na drodze i umożliwiali kierującym spokojne dotarcie na groby swoich bliskich.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/74752,quotZniczquot-podsumowanie.html

POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ORAZ POKRZYWDZONYCH
Policja i Prokuratura poszukują świadków oraz ewentualny pokrzywdzonych w zdarzeniu drogowym, które zaistniało na przejeździe kolejowym przy ul. Mieszka I w Nowym Dworze Mazowieckim. 26 września br. doszło tam do zderzenia pociągu Pendolino z autobusem przewożącym pasażerów na lotnisko.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/74755,Poszukujemy-swiadkow-oraz-pokrzywdzonych.html

POLICJANTKA Z WIZYTĄ W PRZEDSZKOLACH
W tym tygodniu policjantka zajmująca się profilaktyka społeczną odwiedziła przedszkola w Nowym Dworze Mazowiecki. W spotkaniach uczestniczyło ponad 40-tu przedszkolaków. Funkcjonariuszka opowiadała o swojej pracy i uczyła dzieci bezpiecznego poruszania się po drodze. Całe zajęcia przebiegały w formie zabawy.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/74769,Policjantka-z-wizyta-w-przedszkolach.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.