Kronika Kryminalna 4-10 luty

Przedstawiamy najnowsze wydanie Kroniki Kryminalnej przygotowanej przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NASIELSK
ul. Warszawska– włamanie do kontenera 

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 3 na 4 lutego, dokonał/li kradzieży z włamaniem do kontenera blaszanego, skąd zabrał/li wciągarkę. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad ok. 1000 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nasielskim komisariatem.

CZOSNÓW
Cybulice Małe– włamanie do domu

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w godzinach przedpołudniowych 4 lutego, dokonał/li kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego, skąd zabrał/li m.in. zegarek i gotówkę. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad ok. 1800 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

Izabelin Dziekanówek– nietrzeźwy kierujący
6 lutego po 20.00, policjanci z Czosnowa zatrzymali do kontroli 33-letniego kierującego osobowym Renault. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
ul. Nasielska– kradzież samochodu

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w nocy z 8 na 9 lutego, dokonał/li kradzieży samochodu marki BMW X5, koloru białego, rok. prod. 2015. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad ok. 250 000 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

ZAKROCZYM
Janowo– nietrzeźwy kierujący

7 lutego po 16.00, policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli 36-letniego kierującego osobowym Peugeotem. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KONKURS FOTOGRAFICZNO-PLASTYCZNY „STOK NIE JEST DLA BAŁWANÓW”
Z każdym upływającym zimowym dniem zbliżamy się do półmetka trwających ferii. Niektórzy już wrócili do swoich obowiązków, inni jeszcze czekają na rozpoczęcie zimowego wypoczynku. Jednakże zachęcamy wszystkich  do udziału w konkursie, gdyż już tylko miesiąc pozostał, by nadesłać prace na konkurs fotograficzno-plastyczny dla dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pn. „Stok nie jest dla bałwanów”. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczna Grupa Wojewódzka IPA oraz Fundacja PZU.
więcej – http://policja.pl/pol/bezpieczenstwo-na-stoku/konkurs/28400,Konkurs-fotograficzno-plastyczny-Stok-nie-jest-dla-balwanow.html

CIĄG DALSZY PROJEKTU „ZIMA W MIEŚCIE”
5 lutego 2019 r. funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nasielsku w tym dzielnicowy asp. Michał Glinka już po raz kolejny podczas ferii zimowych spotkali się z dziećmi i ich rodzicami w ramach zorganizowanego przez miejscowy NOK projektu „Zima w mieście”. Podczas spotkania funkcjonariusze poprzez różnego rodzaju gry i zabawy uczyli najmłodszych m.in. właściwych zachowań podczas ferii oraz zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/84738,Ciag-dalszy-projektu-quotZima-w-miesciequot.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.