Kronika Kryminalna za okres 22-28 października

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Kryminalną za okres od 22 do 28 października. Materiał przygotował Rzecznik Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

POMIECHÓWEK
Kosewo– nietrzeźwy kierujący

22 października przed 8.00, policjanci WRD zatrzymali do kontroli 50-letniego kierowcę Mercedesa. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Słoneczna– nietrzeźwy kierujący
25 października po 14.00, policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli 49-letniego kierowcę VW Golf. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

NASIELSK
ul. Warszawska – nietrzeźwy kierujący

27 października po 17.00, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 46-letniego kierowcę Opel Vectra. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 2, 5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i niestosowanie się do wyroków sądu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

LEONCIN
Górki – kradzież agregatu prądotwórczego

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y prawdopodobnie w okresie od 20 do 22 października, dokonał/li kradzieży agregatu prądotwórczego z terenu posesji. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad ok. 1000 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z czosnowskim komisariatem.

DZIELNICOWI Z NASIELSKA UCZĄ DZIECI BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE
Dzielnicowi z Nasielska odwiedzili dzieci w miejscowej szkole im. Starzyńskiego oraz Cieksynie. Policjanci uczyli najmłodszych mieszkańców gminy, głównie bezpieczeństwa na drodze. Mundurowi opowiadali również o swojej codziennej pracy, prezentując sprzęt policyjny.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/82326,Dzielnicowi-z-Nasielska-ucza-dzieci-bezpieczenstwa-na-drodze.html

CZAD CICHY ZABÓJCA- NIE DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ
Rozpoczyna się sezon grzewczy a wraz z nim wzrasta ryzyko pojawienia się śmiertelnych przypadków zatruć tlenkiem węgla (czadem) z uwagi na niewłaściwe eksploatowanie urządzeń grzewczych. Ten cichy zabójca co roku zbiera swoje żniwo. Przyczyną tragedii może być niewiedza, zaniedbanie, czy wadliwa instalacja odprowadzania spalin. Można temu łatwo zapobiec stosując się do prostych zasad bezpieczeństwa.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/82383,Czad-cichy-zabojca-nie-daj-sie-zaskoczyc.html

Podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.