Kronika Kryminalna za okres od 13 do 19 sierpnia.

Przedstawiamy najnowszą Kronikę Kryminalną przygotowaną przez Komendę Powiatową Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Józefa Wybickiego – kradzież telefonu
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 15 sierpnia na terenie parku miejskiego, wykorzystując nieuwagę właściciela, dokonał/li kradzieży telefonu komórkowego m-ki Samsung SM-J510. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 600zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

ZAKROCZYM
ul. Płońska – nietrzeźwy kierujący
15 sierpnia po 13.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 39-letniego kierującego pojazdem m-ki Peugeot. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
ul. Warsa i Sawy- wypadek drogowy
13 sierpnia około południa, 33- letnia kierująca pojazdem m-ki Honda jadąc od Pomiechówka w kierunku Goławic, na łuku drogi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 28-letniej kierującej pojazdem m-ki Toyota doprowadzając do zdarzenia drogowego, w którym obrażeń ciała doznali pasażerowie obu pojazdów. Zostali oni przetransportowani do szpitala. Obie kierujące pojazdami przebadane na zawartość alkoholu w organizmie- trzeźwe. Postępowanie prowadzi KPP w Nowym Dworze Mazowieckim.

Śniadówko – nietrzeźwy kierujący
15 sierpnia po 22.00, policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem
m-ki Renault Clio. Mężczyzna po przebadaniu miał prawie promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci prawo jazdy. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Kosewko- przywłaszczenie torby
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 19 sierpnia na terenie plaży, wykorzystując nieuwagę właściciela, dokonał/li przywłaszczenia torby skórzanej z zawartością portfela, dokumentów oraz kluczyków od pojazdu. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 600zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

NASIELSK
ul. Żwirki i Wigury – kradzież
Według ustaleń policjantów nn sprawca/y 18 sierpnia, dokonał/li kradzieży wkrętarki Bosh, która znajdowała się w pomieszczeniu gospodarczym. Pokrzywdzony oszacował straty na ok. 400zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

st. sierż. Sylwia Ochmańska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.