Kronika Kryminalna za okres od 15 do 21 października

Przedstawiamy aktualne wydanie Kroniki Kryminalnej za okres od 15 do 21 października przygotowane przez Rzecznika Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

NOWY DWÓR MAZOWIECKI
ul. Wojska Polskiego– nietrzeźwy kierujący

15 października przed 16.00, policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 31-letniego kierowcę skutera. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ul. Kopernika– nietrzeźwy kierujący
16 października po 3.00, policjanci prewencji zatrzymali do kontroli 34-letniego kierowcę Opel Astra. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

POMIECHÓWEK
Goławice Drugie– nietrzeźwy kierujący

16 października przed 10.00, policjanci z Pomiechówka zatrzymali do kontroli 49-letniego kierowcę VW Golf. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

ZAKROCZYM
Śniadowo – kradzież blachy

Według ustaleń policjantów nn sprawca/y w nocy z 16/17 października, dokonał/li kradzieży 330 arkuszy blachy z terenu budowy. Pokrzywdzony oszacował straty na ponad 5000 zł. Aktualnie prowadzone jest postępowanie w tej sprawie. Jednocześnie policjanci zwracają się do osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia, o kontakt z nowodworską komendą.

Henrysin– nietrzeźwy kierujący
21 października po 21.00, policjanci z Zakroczymia zatrzymali do kontroli 32-letniego kierowcę Daewoo Matiz. Mężczyzna po przebadaniu miał ponad promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

NASIELSK
Popowo Borowe – nietrzeźwy kierujący

21 października po 8.00, policjanci z Nasielska zatrzymali do kontroli 56-letniego kierowcę Opel Vectra. Mężczyzna po przebadaniu miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu i straci uprawnienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

„JESTEŚ WIDOCZNY-JESTEŚ BEZPIECZNY”
W nowodworskiej szkole podstawowej nr 5, obyła się impreza zorganizowana w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny”. Organizatorami przedsięwzięcia byli przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, którzy zaprosili do współpracy przy projekcie pracowników warszawskiego WORD-u, przedstawicieli Straży Pożarnej oraz nowodworskich policjantów.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/82191,JESTES-WIDOCZNY-JESTES-BEZPIECZNY.html

POLICJANTKA NA SPOTKANIACH Z DZIEĆMI
Policjantka ds. profilaktyki społecznej cyklicznie odwiedza uczniów szkół naszego powiatu. Funkcjonariuszka spotyka się z przedszkolakami, dziećmi z podstawówek oraz nastolatkami z gimnazjów i szkół średnich. Podczas prelekcji st. sierż. Sylwia Ochmańska przypomina jak należy bezpiecznie i prawidłowo się zachowywać. W ostatnim czasie policjantka odwiedziła dzieci na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego.
więcej – http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pnd/aktualnosci/82259,Policjantka-na-spotkaniach-z-dziecmi.html

podkom. Szymon Koźniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.