Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Łomna: 3 promile za kierownicą

Czosnowscy policjanci zatrzymali 31- latka z powiatu legionowskiego. Mężczyzna kierował samochodem mając w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (25.10) policjanci z Komisariatu Policji w Czosnowie podjęli kontrolę drogową w miejscowości Łomna, wobec kierującego volkswagenem transporterem. 31- latek z Krubina udał się autem do sklepu. Na miejscu wyszło na jaw, iż jest kompletnie pijany. Badanie na zawartość alkoholu wskazało, że w wydychanym powietrzu ma 3,06 promila alkoholu.

Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawią mu zarzut kierowania pojazdem mechanicznym, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Zgodnie z kodeksem karnym, przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.