Łomna: Czołowe zderzenie koparki i samochodu osobowego

W czwartek (9.09) chwilę po godzinie 14 na ulicy Kochanowskiego w miejscowości Łomna gm. Czosnów, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ranna została jedna osobą, którą strażacy musieli wycinać z pojazdu.

W pobliżu kościoła na ulicy Kochanowskiego doszło do czołowego zderzenia samochodu marki Renault za kierownicą którego siedział 22-latek z Nowego Dworu Mazowieckiego. Samochód zderzył się z koparką za kierownicą której siedział 75-letni mieszkaniec gminy Czosnów.

W wyniku zderzenia, zakleszczony w pojeździe został 22-latek. Strażacy musieli rozcinać karoserie pojazdu aby wydostać poszkodowanego. Na miejsce zdarzenia przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował pacjenta do szpitala. Kierujący koparką w chwili zdarzenia był trzeźwy.

W działaniach udział brały zastępy Straży Pożarnej oraz zespoły Ratownictwa Medycznego w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz policjanci z komisariatu w Czosnowie i z Wydziału Ruchu Drogowego.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.