Łomna Las: Poszukiwani świadkowie wypadku

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w środę 8 listopada po 21.00 na drodze krajowej nr 7 w Łomnie Las. Na przejściu dla pieszych został potrącony 40-letni mężczyzna. Niestety prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń pieszy zmarł.

Policjanci apelują do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

Na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Łomna Las gm. Czosnów miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 56-letni kierujący vw bora jechała w kierunku Gdańska. Wtedy na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia 40-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. O wypadku piszemy również tutaj

Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwała akcja usuwająca skutki zdarzenia. Ruch w stronę Gdańska był wstrzymany. Policjanci kierowali auta na objazd. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecny był prokurator.

Prowadzone śledztwo przez Prokuraturę Rejonową w Nowym Dworze Mazowieckim oraz policjantów pozwoli na ustalenie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku. Jednocześnie śledczy proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w nowodworskiej komendzie przy ul. Paderewskiego 3 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 775 22 01-04 oraz tel. 997. Informacje można również przekazywać mailowo pod adres: [email protected].

Daniel Pruss / KPP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.