Loty czarterowe do Turcji i 1. urodziny Mazovia Premium Lounge

W maju z usług lotniska Warszawa-Modlin skorzystało 276 397 pasażerów, a obsłużono na nim 1 831 operacji lotniczych. Największym zainteresowaniem pasażerów w maju cieszyły się następujące kierunki: Londyn, Rzym, Dublin, Alicante, Mediolan, Sztokholm, Paryż, Barcelona, Bolonia, Eindhoven, Edynburg i Bruksela.

27 kwietnia na podstawie zawartej umowy z TUI Poland uruchomione zostały operacje czarterowe z lotniska Warszawa-Modlin do tureckiego kurortu Antalya. Loty na tej trasie odbywają się dwa razy w tygodniu do 26 października. W ramach tych połączeń w sumie zostanie obsłużonych kilkanaście tysięcy pasażerów.

13 maja odbyły się, okraszone słodkim poczęstunkiem w postaci tortu, obchody pierwszej rocznicy istnienia saloniku biznesowego Mazovia Premium Lounge. „Wszystkim pasażerom, którzy skorzystali z oferty naszego saloniku w ciągu ostatniego roku bardzo dziękujemy za zaufanie, mając nadzieję, że wychodzili stamtąd zadowoleni i dobrze nastawieni do podróży. Już cieszymy się na ich powroty do Mazovia Premium Lounge i oczywiście zapraszamy do odwiedzania saloniku osoby, których jeszcze nie gościliśmy w tym szczególnym miejscu” – zachęca Tomasz Szymczak p.o. prezes zarządu i wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.