Marihuanę ukrył w kieszeni

Pomiechowscy policjanci zatrzymali w weekend 27-letniego mieszkańca gminy Pomiechówek, który podczas kontroli posiadał przy sobie marihuanę. Zgodnie z art. 62 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W piątkowe popołudnie, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Pomiechówku zatrzymali do kontroli pojazd, którego styl jazdy dał podstawę do zbadania stanu trzeźwości kierującego. W pojeździe oprócz kierowcy był także pasażer, który od początku interwencji zachowywał się bardzo nerwowo i trzęsły mu się ręce.

Funkcjonariusze dokonali kontroli podróżujących autem mężczyzn. Niebawem okazało się, co było powodem niespokojnego zachowania się pasażera pojazdu. 27-letni mieszkaniec gminy Pomiechówek w kieszeni odzieży ukrył 4 zawiniątka z folii aluminiowej, a w nich susz roślinny. Charakterystyczny zapach wskazywał, że może to być substancja zabroniona. Pomiechowscy policjanci przewieźli mężczyznę do jednostki policji.

Użyty do badania tester narkotykowy wskazał na marihuanę. Ponad 7 gramów środków odurzających trafiło do policyjnego depozytu zaś mężczyzna usłyszy zarzuty, za które sąd może skazać go nawet na 3 lata pozbawienia wolności.

asp.sztab.Joanna Wielocha
sierż.sztab.Damian Korbuszewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.