Mariusz Ziółkowski

Mariusz Ziółkowski – wieloletni instruktor ZHP, członek Zarządu Osiedla Nr 7 – Modlin Stary, pracownik Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Od dziecka mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego. Były redaktor jednej z lokalnych gazet. Odpowiada w Nowym Dworze Mazowieckim m.in. za realizację programu „Karta Dużej Rodziny”, koordynację akcji lato i zima w mieście, współpracę z organizacjami pozarządowymi. Coroczny koordynator akcji „Świąteczna Zbiórka Żywności”. Ściśle współpracuje z organizacjami pozarządowymi, przeprowadza procedury udzielania dotacji dla NGO, zaangażowany w miejskie przedsięwzięcia kulturalno-rozrywkowe, wielokrotny konferansjer lokalnych wydarzeń. Od wielu lat zaangażowany we współpracę z Parafią p.w. św. Maksymiliana Kolbego w Nowym Dworze Mazowieckim. Inicjator działań społecznych i wolontarystycznych. Prywatnie mąż Kornelii i ojciec małego Stasia. Ma 28 lat, posiada wykształcenie wyższe techniczne.

Będąc członkiem Rady Powiatu Nowodworskiego chciałby dążyć do zwiększenia budżetu dla organizacji pozarządowych, umożliwiając w ten sposób pozyskiwanie środków na realizację wszelkiego rodzaju działań społecznych. Chciałby, aby Powiat był inicjatorem większej ilości przedsięwzięć kulturalnych. Chce zadbać o bezpieczeństwo poprzez doświetlenie przejść dla pieszych zlokalizowanych w ciągach dróg powiatowych (m.in. Morawicza, Paderewskiego, Kopernika, Czarnieckiego) i dofinansowanie policji. Będzie dążyć do przebudowy ul. Morawicza i budowy ronda na skrzyżowaniu ulic Morawicza – Jarzębinowa – Miła. Uważa, że natychmiastowego remontu wymagają sanitariaty w przychodni Nowodworskiego Centrum Medycznego przy ul. Paderewskiego. Chce wspierać szkołę rodzenia w Nowym Dworze Mazowieckim i wszelkie inicjatywy na rzecz młodych rodziców. Będzie dążyć do zawiązania konwentu burmistrzów i wójtów Powiatu Nowodworskiego. Jako absolwent technikum widzi ogromny potencjał w szkolnictwie zawodowym. Uważa, że Powiat Nowodworski powinien budować swoją markę, kładąc nacisk na potencjał turystyczny. Fanpage Mariusza Ziółkowskiego – www.facebook.com/ziolkowskimariusz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.