Miękoszyn: Wędkarski Dzień Dziecka

Zarząd PZW Koło Nasielsk 3 czerwca br. zorganizował zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbyły się na stawie w miejscowości Miękoszyn, za co dziękujemy P. Sołtys.

O godzinie 7:00 zawodnicy dostali od nas zanętę oraz robaczki ufundowane przez LEW ZOO Sklep Zoologiczno- Wędkarski w Nowym Dworze Mazowieckim. Dzieciaki skupiły swoja uwagę na łowieniu, a my rozdaliśmy im słodkości podarowane przez wł. sklepu GULIWER w Nasielsku. O godz. 10:00 odgwizdano koniec zawodów, rozpoczęto ważenie ryb i przydzielanie nagród których głównym sponsorem była firma MISTRALL, która ufundowała zawodnikom sprzęt wędkarski, oraz firma PRO-FISHING która obdarowała nasze dzieciaki bonami podarunkowymi. Wyłoniliśmy zwycięzców od I-III miejsca, zwycięscy otrzymali statuetki, sprzęt wędkarski itd. Jak na Dzień Dziecka przystało nikt nie odszedł z pustymi rękami, pozostali zawodnicy również otrzymali akcesoria wędkarskie, bony podarunkowe, medale oraz upominki od Starosty Nowodworskiego.

Nasze zawody obejmowały drugi etap czyli Rzut Kulą Zanętową do celu, gdzie również wytypowaliśmy III zwycięzców. Po udanej zabawie i rywalizacji rozpoczęliśmy grillowanie nad woda. Zawodnicy wracali do domów z uśmiechem na twarzy.

Zarząd Koła PZW w Nasielsku chciałby serdecznie podziękować głównemu sponsorowi nagród firmie MISTRALL, oraz firmie PRO-FISHING za wsparcie. Dziękujemy P. Elżbiecie Szlubowskiej wł. sklepu Wędkarskiego w Nasielsku.
P. Adamowi Bednarek wł. hurtowni MATI w Chotomowie. Dziękujemy naszym indywidualnym sponsorom, którzy ufundowali nam statuetki, medale i cudowne trofea z kamienia.

ZARZĄD PZW KOŁO NASIELSK

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.