Mokrzyce Włościańskie: 25-latek zginął w płonącym samochodzie

We wtorek (2.11) chwilę po godzinie 6 rano na DW571 w Mokrzycach Włościańskich gm. Nasielsk, doszło do tragicznego wypadku. Kierujący Volkswagenem Polo, zjechał na przeciwległy pas i do rowu następnie uderzając w drzewo. W wyniku zderzenia auto stanęło w płomieniach a kierujący nie był w stanie wydostać się z pojazdu.

Po przybyciu na miejsce pierwszego zastępu straży pożarnej zastano pojazd całkowicie objęty pożarem. Nie udało się uratować życia 25-latka. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora, który na miejscu wykonuje czynności dochodzeniowe. Jak informuje Małgorzata Witkowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim – kierującym był 25-letni mieszkaniec Nasielska. Niestety nie ma świadków zdarzenia i nie wiadomo co było przyczyną takiego zdarzenia.

W działaniach udział brały zastępy JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Cieksyn i OSP Nasielsk oraz zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejscu czynności pod nadzorem prokuratora wykonywali policjanci z nasielskiego komisariatu oraz z Wydziału Ruchu Drogowego KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.