Mroczne Historie Twierdzy Modlin

Czy chcesz poznać mroczne historie Twierdzy Modlin? Zapraszamy Was na zwiedzanie z dreszczykiem emocji. Podczas wydarzenia weźmiecie udział w zwiedzaniu opuszczonych, niedostępnych obiektów Twierdzy Modlin nocą, poznacie mroczne historie Twierdzy Modlin oraz przejdziecie przez straszną ścieżkę rodem z horror house.

Nie ukrywamy, że ta wycieczka nie jest dla wszystkich. Jeżeli boisz się ciemności, masz lęk wysokości albo nie chcesz się ubrudzić, powinieneś właśnie skończyć czytanie tego tekstu. Jeżeli nadal tu jesteś, to znaczy, że masz szansę wziąć udział w wydarzeniu, które zapamiętasz na bardzo długo. W ramach wycieczki pokażemy pomieszczenia, które przez wiele lat nie były dostępne dla odwiedzających.

Czekają na Was następujące atrakcje:
– opowieść o mrocznych historiach Twierdzy Modlin
– wycieczka z przewodnikiem
– straszna ścieżka

Spotykamy się 4 listopada br. o godzinie 19:00 pod Centrum Edukacji Historycznej – Prochownia 197, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.

Zwiedzanie kosztuje 40 zł od osoby.
Link do biletów: https://goingapp.pl/wydarzenie/mroczne-historie-twierdzy-modlin-dodatkowy-termin/listopad-2022

Grupa startuje bez względu na warunki atmosferyczne i ilość zapisanych osób. Zwiedzanie zaczyna się z reguły kilka minut po wyznaczonym czasie ponieważ nasza Pani przewodnik ma miękkie serce i czeka na spóźnialskich. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których pokonacie około 3 kilometrów. Trasa zwiedzania prowadzi przez niedostępny obszar Koszar Obronnych.

Wycieczka kończy się w miejscu startu. Program wycieczki może zostać rozszerzony jeśli będziecie w stanie przekonać do tego przewodnika. Jeśli chodzi o dzieci to bardzo je lubimy ale obawiamy się, że po 30 minutach stracą zainteresowanie przedstawianymi treściami. Na wycieczkę rekomendujemy zabrać wygodne obuwie na płaskiej podeszwie, latarkę i ciepłe ubranko.

Na teren wjedziecie wjazdem „A” (szlabany na skrzyżowaniu ulic Poniatowskiego i Bema).

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.