We wtorek (11.08) chwilę przed godziną 6 rano na ulicy Kolejowej w Nasielsku doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu marki Opel Astra.

Na miejsce zdarzenia wysłano zastępy Straży Pożarnej oraz Ratownictwo Medyczne i Policję. Jak wstępnie ustalili policjanci, pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 17 i 21 lat. 21-latek pochodzi z powiatu sochaczewskiego a 17-latek z powiatu płońskiego.

Kierujący uderzył w krawężnik, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji po czym kilkukrotnie dachował i zatrzymał się dopiero na słupie energetycznym.

Policjanci ustalili, że 21-latek nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Dodatkowo po badaniu na zawartość alkoholu, okazało się, że był po spożyciu alkoholu. Od mężczyzny pobrano również krew do badania – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim a śledczy dokładnie ustalają okoliczności zdarzenia.