Nasielsk: Jest już projekt przebudowy stadionu

Gmina Nasielsk w 2017 roku zleciła wykonanie projektu przebudowy stadionu Miejskiego w Nasielsku. Wykonawcą zadania była firma GARDEN-SPORT SERVICE z Legionowa.

Projekt zakłada wykonanie przebudowy stadionu z następującymi elementami:

– stadion z poliuretanową bieżnią lekkoatletyczną, trawiastym boiskiem piłkarskim, skocznią w dal i kręgiem do pchnięcia kulą. Całość stadionu będzie posiadała system odwodnienia jak i system automatycznego nawodnienia. Wybudowane zostaną nowe trybuny na 360 miejsc siedzących.
– boisko treningowe 115x74m z trawą syntetyczną i trybuną o konstrukcji lekkiej stalowej na 300 miejsc siedzących wraz z oświetleniem boiska. Zaprojektowano także system odwodnienia płyty boiska.
– boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej, do gry w siatkówkę, koszykówkę lub piłkę ręczną. Boisko wyposażone będzie w system odwadniający.
– korty tenisowe o nawierzchni z trawy syntetycznej.
– plenerowa siłownia z urządzeniami do ćwiczeń wraz z małą architekturą.

Całość wyposażona będzie w nowe ogrodzenie i oświetlenie oraz nowe ciągi komunikacyjne z parkingiem. Wartość kosztorysowa inwestycji wynosi 10 000 000,00 zł. Gmina Nasielsk uzyskała pozwolenie na budowę i będzie podejmować działania w celu uzyskania środków zewnętrznych na przebudowę stadionu.

/UM Nasielsk/

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.