Nasielsk: Śmiertelny wypadek na ulicy Płońskiej

W piątek (25.05) w Nasielsku na ul. Płońskiej przed godziną 9, doszło do tragicznego finału zderzenia samochodu ze skuterem. 96-letni kierujący jednośladem zmarł po akcji reanimacyjnej, choć nic wcześniej nie wskazywało na tak nieszczęśliwe zakończenie tego zdarzenia drogowego. Policjanci po raz kolejny apelują o szczególną ostrożność na drogach i poszukują świadków tego wypadku.

Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 26-letnia kierująca osobową hondą, prawdopodobnie podczas manewru wyprzedzania, zderzyła się z motorowerzystą. 96-letni kierowca jednośladu przewrócił się na jezdnię. Następnie wstał i nic nie wskazywało na to, że mężczyzna ucierpiał w tym zdarzeniu. Nieoczekiwanie jego stan zdrowia się pogorszył, do tego stopnia, że ratownicy przystąpili do reanimacji. Niestety 96-latek zmarł.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie, czy nawet zarejestrowali na prywatnych kamerach, proszeni są o zgłoszenie się do KPP w Nowym Dworze Mazowieckim. Informacje można przekazywać również pod nr. telefonów: 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

KPP Nowy Dwór Maz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.