Niepiekła: Poważny wypadek na DK7

W czwartek (25.02) chwilę przed godziną 10 na DK7 tuż za granicą powiatu nowodworskiego w miejscowości Niepiekła gm. Załuski, doszło do poważnego wypadku samochodowego.

Pojazdy zderzyły się na jezdni w kierunku Gdańska. – Volkswagen golf najechał na światłach na tył hyundaia i30. Tym pierwszym autem podróżowała jedna osoba, natomiast w drugim aucie znajdowały się dwie. Te osoby były zakleszczone, więc strażacy musieli wykonać dostęp i ewakuować ich z pojazdu. Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu zostały poszkodowane – pogotowie ratunkowe zabrało je do szpitala – informuje rzecznik płońskiej straży pożarnej Janusz Majewski.

Jak podaje policja, poszkodowani to: 32-letni mężczyzna z volkswagena oraz 75-letni kierowca i 70-letnia pasażerka z hyundaia.

Nadal są utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać nawet dwie godziny. Dwa pasy w kierunku Gdańska są zablokowane, więc ruch w tym kierunku obywa się drogą lokalną wzdłuż krajowej „7”. W kierunku Warszawy są drobne utrudnienia, ten ruch idzie tam w miarę płynnie – przekazała nam po godzinie 12 oficer prasowa płońskiej komendy Kinga Drężek-Zmysłowska.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.